Живопис і майстер-класи: у Франківську триває освітній проєкт “Наново”


Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську учасники освітнього проєкту “Наново” малювали картини. Майстер-клас для них проводив відомий художник Євген Самборський. Об этом сообщает inhotnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мистецька програма є одним із чотирьох напрямків проєкту, який є спробою розв’язання проблеми економічної дискримінації людей віком від 45+ та 65+. Крім цього, франківців і калушан вчитимуть базовим ІТ-навикам, навчатимуть критичному мисленню та навіть столярному ремеслу.

“Ми побачили, що українці після 45 років почуваються виключеними ледь не з усіх сфер життя. Тож вирішили спробувати започаткувати навчання для людей цього віку. Ми хочемо показати людям, що навчання протягом всього життя – це важливо, а можливості для цього завжди можна знайти”, – розповідає Наталя Петрейко, співкоординаторка проєкту “Наново”.

За словами 65-річної учасниці проєкту Ольги Томин, для неї це стало поштовхом і втіленням мрії – адже раніше вона малювала картини лише у своїх мріях, і ніколи не втілювала ці мрії в життя.

“Це можливість спробувати для себе щось нове. Адже люди переважно малюють досить рідко – більшість із них востаннє малювали у школі. А малювання можна розглядати як терапію, як творчий процес, що добре впливає на особистість, розкомплексовує і дає можливість повірити в те, що ти можеш щось створити”, – каже художник Євген Самборський.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/zhyvopys-majster-klasy-u-frankivsku-tryvaye-osvitnij-proyekt-nanovo/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя