Facebook запустив сервіс електронних платежів


Компанія Facebook оголосила про запуск власної системи електронних платежів Facebook Pay. Її можна буде використовувати для оплати як в однойменній соцмережі, так і в додатках Messenger, WhatsApp і Instagram

Про це компанія повідомила у своєму блозі. Об этом сообщает arskmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

За допомогою нового сервісу користувачі зможуть переводити один одному гроші, жертвувати на благодійність і робити покупки в соцмережах і додатках, що належать компанії. До платіжній системі від Facebook можна прив’язувати більшість кредитних і дебетових карт, а також PayPal. При цьому користувачі виберуть зручний для них спосіб оплати, а сервіс збереже платіжну інформацію, щоб її не доводилося вводити заново кожен раз.

Новий сервіс не перетинається з кріптовалютним проектом Facebook — Libra. Він базується на основі “існуючої фінансової інфраструктури та партнерських відносин”. Безпека платежів забезпечує шифрування даних карт і банківських рахунків і система для відстеження кібершахрайства. Додатково захистити свій аккаунт можна, додавши біометричні дані або пароль.

Поки що опція доступна тільки для користувачів соцмережі та додатки Messenger з США. У Facebook пообіцяли, що з часом сервіс електронних платежів стане доступний для більшої кількості користувачів на різних майданчиках.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/13/facebook_zapustyv_servis_elektronnykh_platezhiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя