Кухонный посуд "Тефаль": у чому секрет його незмінної популярності серед покупців


Пательні, каструлі, форми для випікання – це те, без чого стає неможливим процес приготування їжі на будь-якій кухні. І кожна господиня бажає мати у своєму розпорядженні лише найкращій посуд, що всіляко підкреслить та розкриє гарний смак страв. Цій вимозі на 100 % відповідає кухонний посуд Тефаль, який на українському ринку представляє офіційний дистриб’ютор. Тому кожен покупець має можливість замовити в нього високоякісну продукцію з гарантією на обмін або повернення.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Кухонний посуд Tefal з кожної категорії по своїй якості відповідає усім європейським стандартам, здатен прослужити багато років без зміни своїх заводських параметрів.

Наявний асортимент для кухонних потреб

Велику популярність на вітчизняному ринку бренд Tefal зміг отримати не лише завдяки бездоганній якості своїх товарів. Стабільний попит на продукцію авторитетного виробника обумовлений різноманітністю актуального асортименту. У лінійці бренду представлений посуд, що в змозі задовольнити усі потреби сучасних господинь.

У каталозі офіційного дистриб’ютора можна легко замовити посуд:

  • з антипригарним покриттям;
  • зі з’ємними ручками;
  • нержавіючої сталі;
  • литого алюмінію.

Відмінні риси продукції від бренду "Тефаль"

З початку своєї роботи компанія "Тефаль" позиціонує себе як виробника посуду, що на перший план завжди ставить високу якість своїх товарів. За роки існування бренду на ринку цей його принцип залишився незмінним. Саме тому кухонний посуд від офіційного дистриб’ютора виробника приємно вражає покупців своїми унікальними характеристиками.

На світовому ринку бренд "Тефаль" залишається одним з небагатьох, хто використовує для виготовлення посуду з антипригарним покриттям лише безпечні та нетоксичні матеріали. Саме покриття складається з 6 шарів, з яких 2 проходять посилення титаном. За рахунок цього посуд дуже швидко нагрівається та довго тримає тепло. Це значно прискорює процес приготування їжі, що зберігає усі свої корисні вітаміни.

Максимальній зручності користування посудом "Тефаль" сприяє наявність у ньому індикатору нагріву Thermo-Spot та з’ємних ручок. Перший дозволяє чітко визначити, коли поверхня посуду досягла оптимальної температури для приготування корисної їжі. Ручки, що знімаються, дозволяють швидко переставляти вироби на плитці, застосовувати їх для приготування страв у духовій шафі. За бажанням для цього також можна використовувати форми для випікання, які представляють собою високоякісну комбінацію кераміки та антипригарного покриття.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/com-news/inter-er/kukhonnyj-posud-tjefal-u-chomu-sjekrjet-jogo-njezm-nnoji-populjarnost-sjerjed-pokupc-v-386664”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя